Історія гурту
Форма входу

Меню сайту

Друзі
сайт композитора-пісняра Степана Осипчука

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.09.2023, 17:22

Історія гурту:
Гурт «Барви» народився в 1987 році.
Тоді п’ятеро молодих хлопців
, відслуживши службу в армії з запальним вогником у очах зібралися в місті Львові, щоб започаткувати новий український гурт.

Кожен з учасників колективу вже мав попередній невеликий досвід в різних музичних колективах. Йшов час, хлопці набували майстерності.

Багато чого змінювалось, в тому числі й склад гурту.


Остаточно колектив сформувався лише на початку 1989
року. На цей же час припадає зростання активності в діяльності гурту.

Репетиційною базою для гурту стає львівське підприємство «Львівгаз».

Народжується багато нових ураїнських пісень, написаних лідером гурту, автором композитором Михайлом Трілем. «Барви» проводять перші свої аудіозаписи, які з великим успіхом розходяться серед народу. Такі пісні як «Сині фіалки», «Вип’ємо куме», «Летіли в небі журавлі», «Іра-Іруся» та інші стають популярними в народі та виконуються вже багатьма різними виконавцями. Гурт проводить різні концертні виступи на «Львівгазі», а такожв санаторії «Бадьорість» (Шкло), пансіонаті «Арніка» (Трускавець) та інші.

Під час виступів гурту весь зал відчуває непідробні емоції ліричних пісень, енергійність та драйв швидких творів. Все це тому, що учасники гурту звикли завжди вкладати у справу яку вони роблять всю свою силу і енергію, всі свої переживання і почуття. Для хлопців не існує неможливих перешкод, вони все роблять своїми руками, починаючи від написання та запису пісень, закінчуючи майсерним виконанням. Саме тому їхня творчість наповнена щирістю і відкритістю.

Протягом всього часу існування «Барви» регулярно шліфують свою майстерність на весіллях, бенкетах та інших забавах. Адже тут музикант максимально близько може відчути всі забаганки народу.

 

В 1998 році гурт приймає участь в першому всеукраїнському фестивалі-конкурсі самодіяльної творчості працівників газових господарств України «Блакитний вогник», де здобуває бликучу перемогу.


«Барви» продовжують випуск своїх альбомів. На аудіокасетах виходять такі альбоми як: «Танці1», «Танці2», «Тили-тили», «Випємо куме», «Під веселий настрій», «Погадаю собі», «Вам даруєм», «Колядки».

 10 серпня 1998 року федерація профспілок України присвоює гурту «Барви» звання «народний самодіяльний колектив профспілок України»


Гурт далі продовжує свою концертну, весільну, а також студійну діяльність. Виходять в світ нові альбоми та колядки. В 2000 році гурт «Барви» стає лауреатом 2-ї, а в 2003 – 1-ї премії фестивалю «Блакитний вогник» (м.Київ).


 

В 2003 році гурт приймає участь в урочистому концерті, присвяченому відкриттю нового храму Вознесіння Христа на Левандівці, продовжує весільно-розважальну діяльність,

а також веде активну студійну роботу по випуску нових аудіоальбомів

 

Побачили світ такі альбоми як: «Було тепле літо»,  «На
канари», «А в селі є ріка», «Веселімось», «Дайте музиці горілки», «Люди їдуть
по ліщину», «Нам сі так хтіло», «Моя панночка», «Як я колись був кавалер»,
 «Фіра колєгів», «Стара баба як холєра», «Не сумуй», «Ех забава», «Била жінка чоловіка», «Гоп-гоп», та інші.

Copyright MyCorp © 2023